WWE Immortals

WWE Immortals dla Android

Najbardziej zaawansowana gra WWE - możesz w to uwierzyć!

Nie jest tajemnicą, że WWE nie jest "prawdziwy". Ale zawieszenie niewiary zadawane fanom i, oczywiście, utrzymywanie kayfabe przez wykonawców zapewnia widowiskowi większe niż życiowe widowisko .

Jednak nawet najbardziej przesadzone występy największych firm z Super Stars okazały się niewystarczające dla NetherRealm Studios (słynnych twórców Mortal Kombat ) w ich najnowszym wojnie One-on-one , WWE Immortals.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra zabawna zabawa
  • Niezła nowość obsady WWE
  • Zakres ruchów specjalnych i kombinacji znaków
  • Mnóstwo do grania bez płacenia

Wady

  • Bezpłatne haki do trafienia w końcu
  • Styl mniej poważny byłby miły
  • Prosta walka, szczególnie na wczesnych etapach

Dobry
7

Nie jest tajemnicą, że WWE nie jest "prawdziwy". Ale zawieszenie niewiary zadawane fanom i, oczywiście, utrzymywanie kayfabe przez wykonawców zapewnia widowiskowi większe niż życiowe widowisko .

Jednak nawet najbardziej przesadzone występy największych firm z Super Stars okazały się niewystarczające dla NetherRealm Studios (słynnych twórców Mortal Kombat ) w ich najnowszym wojnie One-on-one , WWE Immortals.

Co?

W prawdopodobnie najdziwniejszym kawałku World Wrestling, jaki kiedykolwiek widziałem, Immortals obraca się wokół Dark Lantern Bray'a Wyatta. Ta magiczna lampa została skradziona przez Władze, która nieświadomie wyzwala swoją moc. Nie mogąc tego kontrolować, otwiera portale do innych królestw, zmieniając listę WWE w demony, potwory, barbarzyńców, superbohaterów i mnóstwo innych fantastycznych istot.

I tak, pisanie, które sprawiło, że poczułem się jak szalona osoba.

Sama gra jest (bardzo) podobna do innego darmowego symulatora NetherRealm Injustice . Biorąc trzech zapaśników do walki, musisz pokonać kolejną trójkę na śmierć. Każdy z twoich wojowników jest reprezentowany przez kartę, którą możesz przełączyć pomiędzy bitwą kampanii lub meczem online.

Zarabiając na kartach podczas gry lub kupując je w ramach zakupów w aplikacji , możesz rozszerzyć swoją listę. Możesz zdobyć kredyt w całkiem niezłym tempie, z codziennymi wyzwaniami online, zapewniając dobry impuls zarówno dla postaci XP, jak i waluty. W miarę, jak walki stają się coraz trudniejsze, początkowe bogactwo nagród zwalnia, a ty czekasz na wytrzymałość swojej karty, aby się naładować - choć znowu niecierpliwi gracze mogą zapłacić, aby przyspieszyć sprawę.

Może się to okazać kosztowne, ale w większości przypadków jest to uczciwy system, który pozwala grać bez płacenia . Niestety, przejście przez grę organicznie skutkuje tym, że twoje wcześniejsze, ulepszone karty są potężniejsze niż jakiekolwiek inne, które zdobywasz, co zniechęca do eksperymentowania z różnymi kombinacjami znaków.

Jesteś następny!

Same bitwy są dość proste - szczególnie przez wcześniejsze rundy, które wymagają niewiele więcej wysiłku niż trwałe krany ekranu .

Każde konkretne ruchy myśliwca są różne, ale założenie jest zawsze takie samo, z szybkimi uderzeniami wykonującymi serię szybkich ataków świetlnych, podczas gdy przeciągnięcia ekranu powodują, że wyzwalają mocniejsze, wolniejsze uderzenia. Połącz razem wystarczającą liczbę uderzeń, a ekranowa zachęta przesunie ekran, aby wyzwolić druzgocący ostateczny cios .

Możesz również zablokować, umieszczając dwa palce na ekranie . Chociaż jest to wyjaśnione w samouczku otwierającym, zajmie dużo czasu, dopóki nie będzie to konieczne. Z pewnością walczyłem, aby nie przeszkadzać sobie po prostu wbijaniu się na ekran - taktyka, która poprzednio doprowadziła mój Gigantyczny Wielki Pokaz do wielu zwycięstw - gdy trudność zaczęła wzrastać.

Ostatecznym uzupełnieniem tej formuły jest adrenalina i system tagów. Oba są aktywowane z menu po stronie i podstawie ekranu, ale ich wpływ na mecz jest zupełnie inny.

Zdolność tagu jest nieco zrozumiała. Stuknięcie w zdjęcie profilowe innego z twoich zapaśników powoduje, że podskakują przy następnej dostępnej okazji, zapewniając szereg możliwości taktycznych .

Bardziej ekscytująco, Adrenalina jest potężnym, specyficznym dla postaci ruchem, który może szybko zdziesiątkować zdrowie twojego przeciwnika . Kiedy twoja postać zostanie w pełni zrównana, stają się niesamowicie wizualnie imponujące, na przykład ruch mocy Demona Kane'a, w którym wymiotuje płomieniem w gardle nieszczęśliwego przeciwnika, a następnie rzuca je w pentagram, by uderzyć go ognistym błyskiem.

Niestety, szczególnie na mniejszych ekranach, niezawodność aktywacji tych dwóch umiejętności jest trochę chybiona . Chociaż w kilku kluczowych momentach okazuje się to prawdziwym problemem, jeśli kiedykolwiek przegrasz finałowy mecz turniejowy z powodu tej niewrażliwości na te selekcje menu, może okazać się trudnym do wybaczenia.

Naprawdę?

Znakomity styl NeverRealmu jest na pełnym ekranie w Immortals. Prowadzi to do tego, że już w supersywnym składzie WWE wstrzyknięto nową mieszankę potężnych sterydów, zanim przekształciły się w formy komiksowe.

Ale jest kilka prawdziwych uderzeń geniuszu w kolejce postaci. Podczas gdy niektórzy wydają się trochę leniwi - Daniel Bryant jest po prostu członkiem "Yes Movement", a Cena wciela się w rolę superbohatera - ktokolwiek pomyślał o stworzeniu Rock'a, prawdziwy golem zasługuje na medal.

Niestety, biorąc pod uwagę, jak wielu zapaśników jest w WWE, obecny skład kart sprawia, że ​​trochę światła na ziemi . Jestem pewny, że wkrótce się to rozwinie, ale na razie fani mogą nie znaleźć swoich ulubionych bojowników.

Świat gry jest ciemny. Choć jest bogaty w detale, trudno nie myśleć, że biorąc pod uwagę historię i prawdopodobną publiczność gry, nieco bardziej beztroski ton mógł być lepszy. Przecież oglądanie jako centurionowa wersja Roman Reigns Superman Punch a Banshee inkarnacja Paige w gruncie to doświadczenie, które nie musi być samo-poważne, aby być zabawnym.

Tak! Tak! Tak! (i trochę nie)

Nieśmiertelni WWE - i mówię to z czułością - to dobra, głupia zabawa. Opierając się na rozebranym, ale solidnym fundamencie gier wojennych, NeverRealms wykonało fantastyczną pracę wymyślając świat WWE w mitycznym, komicznym świecie. Walka może być uproszczona, a liczba bojowników jest odrobinę rzadka, ale przy przyszłych aktualizacjach, miejmy nadzieję, że dodając więcej postaci, może to być bardzo mało czasu dla fanów wrestlingu. Dla osób nieobeznanych z wszechświatem są jednak lepsi bójki.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na android

WWE Immortals

Download

WWE Immortals 2.0.1

Opinie użytkowników o WWE Immortals

Sponsorowany×